Kurumsal

Portakal Ahşap Üretim Paz. Ltd. Şti var olan kenarbandı üretimin yanında, şeffaf çatı malzemeleri piyasasındaki eksiği görüp, 2004 yılında gerekli  yatırımları yapıp ‘Porvil’ markası altında pvc çatı malzemelerinin üretimine ve satışına başlamıştır.

Kısa zaman içinde edindiği tecrübe ve geniş satış ağı ile piyasanın  etkili ve saygın bir markası haline gelen Porvil Pvc Çatı Malzemeleri, girişimin başından beri hiç değişmeyecek bir prensip olarak kabul ettiği; kaliteli malzeme üretimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla, piyasada sahip olduğu bu pozisyonu her geçen gün güçlendirmektedir. Üretimi yapılan malzemeler ilgili sürekli büyüyen pazar ve talep karşısında, firma yeni yatırım kararları almış ve bunları hayata geçirmiştir.

Sonuç itibariyle Porvil Çatı Malzemeleri  bugün  12.000 m2 açık  7500 m2 kapalı alanda 500 ton/aylık üretim kapasitesiyle ve bu konudaki tecrübeli  personeliyle inşaat sektörüne yönelik ürün ve hizmet vermektedir.

Farklı ülkelere yapılan ihracatla ülke ekonomisine katkı sağlayan Porvil Pvc Çatı Malzemelerinin öncelikli hedefi ; başından beri sahip olunan ve hiç değişmeyecek prensipler sayesinde her geçen gün daha güçlenip inşaat sektörüne kullanışlı ve kalıcı çözümler sunmaktır.